SPECIAL OFFER

Pakiet Noworoczny na hasło 'ladies nights club'! 

Konsultacja z dyplomowanym Nutrition and Health Coachem. Cena pakietu – 70 EUR

Oferta Katarzyny Czekaj (KasiaNutriCoach) w ramach usług Nutrition and Health Coaching (dyplom w Irish Institute of Nutrition & Health.

 

W usłudze Kasia gwarantuje:

Pierwszą konsultację trwającą 90 min w cenie 45 EUR.

W czasie konsultacji omówię z klientem dzienniczek posiłków uprzednio prowadzony przez klienta przez 10-14 dni oraz stan zdrowia obecny i w przeszłości, między innymi: nawyki żywieniowe, odporność na infekcje sezonowe, możliwe alergie, aktywność fizyczna, poziom stresu, potencjalne choroby/skłonności dziedziczne.

Na koniec wraz z klientem przedyskutujemy i uzgodnimy wspólnie zalecenia żywieniowe i zdrowotne na kolejne tygodnie oraz termin następnego spotkania. Ustalenia będą dostosowane do możliwości czasowo/budżetowych i innych uwarunkowań klienta.

Pierwsza wizyta będzie podsumowana w e-mailu do klienta z uwzględnieniem wszystkich zaleceń i sugestii, w tym przykładowych przepisów i źródeł dodatkowych informacji merytorycznych i motywacyjnych.

Drugą konsultację około 3-4 tygodnie później (tzw. follow-up) trwającą 60 min w cenie 25 EUR.

W czasie drugiego spotkania omówię z klientem postępy i wyzwania, które klient napotkał w realizacji zaleceń. Zalecenia będą mogły być zmodyfikowane i dostosowane jeszcze bardziej do potrzeb klienta i do osiągniętych wyników oraz obserwacji ze zmian wprowadzonych w żywieniu i nawykach zdrowotnych z 3-4 tygodni po pierwszej wizycie.

Za powyższe dwie sesje oplata wynosi 70 EUR z góry przy pierwszym spotkaniu.

Każda następna sesja coaching-owa wynosić będzie gwarantowane ceny: 15 EUR za 30 min lub 30 EUR za 60 min  - w zależności od potrzeb klienta takich jak osiągane rezultaty, stopień wymaganego wsparcia w realizacji zaleceń i napotykane trudności.

Każda wizyta będzie podsumowana w e-mailu do klienta.

📧 katarzynajoanna.czekaj@gmail.com 

 LA DOLCE VITA ELITE BUSINESS MASTERMIND

Use promotional code 'Ladies Night' for the special price for A 3-MONTH WORLD-CLASS BUSINESS SUCCESS & LIFESTYLE PROGRAM FOR WOMEN WITH AN EXCLUSIVE LIVE EVENT IN PARIS!

 

THIS IS YOUR OPPORTUNITY TO BRING YOUR BUSINESS, INCOME, AND LIFESTYLE TO THE NEXT LEVEL! WITH EXPERT GUIDANCE, PERSONALIZED ATTENTION, AND SUPPORT FROM AN INTERNATIONAL SUCCESS COACH AND BUSINESS STRATEGIST BY YOUR SIDE, THERE ARE UNLIMITED OPPORTUNITIES TO CHOREOGRAPH YOUR SUCCESS AND ELEVATE YOUR WORLD.

📧 kasiaforest@gmail.com  

📧 renia@ldvelite.com

info: https://ldvelite.com/mastermind/

Digital Lotus 

A special promotion for the "Ladies Nights" Club from Digital Lotus !

 

 website development & advertising campaigns by Digital Lotus only for you 20% cheaper with the promo code 'ladies nights club'!

Wojtek Potaszkin dance academy

Join Wojtek Potaszkin Dance Academy - the Best Sports Club in Dublin 🏆💃🕺


Use promotional code 'Ladies Night' for the €75 offer (8 classes)💯❗ 

 

🗺 Palmerstown Business Park, Old Lucan Road Dublin, Ireland

 

☎️ Wojtek Potaszkin - tel. 085 875 5367

 

📧 wojtek.potaszkin@gmail.com  

 

info: www.wojtekdance.com

kasiaforest@gmail.com

In-spire Gallery

56 Gardiner Street Lower

Dublin, Ireland

Tel: +353 086-459-0342

© 2020 by Digital Lotus

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Twitter Ikona
  • Czarny Facebook Ikona